Dato/klokkeslett: 14 Nov 2018, 17:23

Tidssone UTC + 1 time [ DST ]




Forumet er stengt Dette emnet er stengt; du kan ikke redigere eller legge inn nye innlegg.  [ 1 innlegg ] 
Forfatter Melding
 Innleggets emne: Gruppene 2. dag NM
InnleggSkrevet: 29 Aug 2014, 21:31 
PDGA-official
PDGA-official
Brukerens avatar
Avlogget

Registrert: 30. Jun 2004
Innlegg: 1537
Bosted: sammen med meg selv og familien
Gruppene kommer snart på nettsidene, men her er de:

14:30 Spiller Klasse
Anders Nødland Danielsen Open
Andreas Askeland Open
Øyvind Jarnes Junior
Espen Møkkelgjerd Open

14:15 Spiller Klasse
Ståle Stai Hakstad Open
Anders D. Haugen Open
Andre Johnsen Open
Frode Karlsen Open

14:00 Spiller Klasse
Kjetil Gryt Open
Jostein Håland Open
Øystein Lund Carlsen Open
Ingar Ballo Sandum Open

13:45 Spiller Klasse
Jone Eide Open
Lars Somby Open
Per Magne Juliebø Master
Torleiv Guntvedt Open

13:30 Spiller Klasse
Andreas Havnegjerde Open
Marcus Soddano Jorde Junior
Luis Garcia del Moral Gr.Master
Ola Brunes Stakkeland Open

13:15 Spiller Klasse
Daniel Myrrusten Open
Roar Gjøsæter Open
Sindre Andersen Open
Henrik Abell Larsen Open

13:00 Spiller Klasse
Bjørn-Erik Johansen Open
Sølve Andrè Hatlen Open
Martin S. Noreng Open
Marius Blindheim Junior



12:45 Spiller Klasse
Vegar Åge Larsen Open
Terje Eriksen Open
Oddgeir Valen Open
Andreas Kråkenes Open

12:30 Spiller Klasse
Marius Christensen Open
Christer Ellenberger Open
Lars Christian Marthinsen Master
Martin Høst Eriksen Junior

12:15 Spiller Klasse
Tor-Erik Isaksen Open
Runar Holen Open
Henning Larsen Junior
Per-Erik Husebø Open

12:00 Spiller Klasse
Thomas Donsig-Vagmo Master
Ola Andre Kolle Open
Bjørn Åge Lunde Open
Stig Sodeland Master

11:45 Spiller Klasse
Per-Marius Myrland Open
Oddbjørn Molvik Junior
Ole Henning Jordheim Open
Ansgar Emil Sivertsen Open

11:30 Spiller Klasse
Egil Sætren Master
Robert Hammer Open
Vegard Sund Open
Hans Marius Fløtten Master

11:00 Spiller Klasse
Paal Nymann Open
Tore Skagestein Master
Terje Rørmark Gr.Master
Kasper Skovly Junior

10:45 Spiller Klasse
Terje Rensvold Open
Frank Wulff Master
Gunnar Aasbø Master
Tom Erich Dørffel Open

10:30 Spiller Klasse
Niklas Gisle Open
Jørn Brenna Sand Open
Eivind Bjørkås Junior
Lydie Hellgren Dame

10:15 Spiller Klasse
Frank Godager Master
Arne Furre Master
Sigrid B. Sandum Dame
Jon Henry Marthinsen Master

10:00 Spiller Klasse
Hans-Christian Ristad Open
Andre Hellerud Open
Ronny Andersen Master
Mark A. Soddano Master

09:45 Spiller Klasse
Thomas Blom Dolpen Open
Morten Hammer Open
Kjetil Åbø Open
Jonathan Gewirtz Gr.Master

09:30 Spiller Klasse
Eivind Løberg Open
Dan Kråkenes Master
Richard Moen Open
David Frutiger Open

09:15 Spiller Klasse
Ulrich Rau Master
Thomas Eliassen Open
Brage Grønningsæter Open
Ole Einar Aasheim Open

09:00 Spiller Klasse
Nils-Rune Hansson Open
Frode Lid Open
Kristian B. Rønnestad Open
Trond Volle Knutsen Open

08:45 Spiller Klasse
Thore Isaksen Open
Ronny Arntsen Open
Terje Hamre Master
Sivert Øveraas Open

08:15 Spiller Klasse
Martin Volle Open
Marius Flagestad Open
Egil Gresdal Open
Ken Robin Øverås Open

08:00 Spiller Klasse
Camilla Nordhei Dame
Ragne Huseby Dame
Thomas Blomberg Open
Kristian Sønningdal Open

_________________
Regjerende Norgesmester i Discathon 2003-2013


Topp
 Profil  
 
Vis innlegg fra forrige:  Sorter etter  
Forumet er stengt Dette emnet er stengt; du kan ikke redigere eller legge inn nye innlegg.  [ 1 innlegg ] 

Tidssone UTC + 1 time [ DST ]


Hvem er i forumet

Brukere som leser i dette forumet: Ingen registrerte brukere og 2 gjester


Du kan ikke opprette nye emner i dette forumet
Du kan ikke skrive innlegg i dette forumet
Du kan ikke redigere dine egne innlegg i dette forumet
Du kan ikke slette dine egne innlegg i dette forumet
Du kan ikke laste opp vedlegg til dette forumet

Søk etter:
Gå til forum:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
phpBB.no - Norsk phpBB-support